DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Muzeum PRL
Kontakt

Muzeum PRL-u (w organizacji


os. Centrum E1, 31-934 Kraków


tel.: 12 446 78 21, 12 446 78 22


Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.


Schron pod Muzeum PRL-u z wystawą "Atomowa groza. Schrony w Nowej Hucie" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.


Wystawa "Paczka z Ameryki" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.


Wystawa "W kontrze. Solidarność Małopolska w stanie wojennym" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.


Ostatnie wejścia na wystawy: godz. 16.30.


Zarządca: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa


reprezentowane przez dyrektora Michała Niezabitowskiego
zastępca dyrektora Jacek Salwiński


Sekretariat:


Maria Werewka
sekretariat@mprl.pl


Anna Pasternak
a.pasternak@mprl.pl


Główny inwentaryzator: Andrzej Kuler
a.kuler@mprl.pl


Edukacja: Zbigniew Semik
z.semik@mprl.pl


Historia: Karolina Żłobecka
k.zlobecka@mprl.pl 
Agata Klimek
a.klimek@mprl.pl 


Marketing i PR: Ryszard Kozik
r.kozik@mprl.pl


Księgowość i kadry: Monika Synowiec
m.synowiec@mprl.pl 


Bilety do muzeum: 10 zł (normalne), 8 zł (ulgowe), 8 zł (normalne grupowe), 7 zł (ulgowe grupowe), 5 zł (Krakowska Karta Rodzinna).

Oprowadzanie: 100 zł.


Uwaga! Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


WTOREK JEST DNIEM DARMOWYM W MUZEUM. PŁACI SIĘ WÓWCZAS JEDYNIE ZA ZAREZERWOWANE WCZEŚNIEJ USŁUGI PRZEWODNICKIE.


Rezerwacja przewodnika dla grup


Zapraszamy też na stronę www.schronywnowejhucie.pl