DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Muzeum PRL
Edukacja
Piątek 31 sierpnia 2018
Poranek w Muzeum – warsztaty dla dzieci Poranki w Muzeum to cykl warsztatów skierowanych do dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia mają na celu przybliżenie wybranych tematów z historii PRL-u. Na uczestników, oprócz dawki wiedzy i dyskusji, czekają różnorodne plastyczne działania.


więcej
Poniedziałek 18 czerwca 2018
Podwieczorek w Muzeum - rozmowy o PRL-u Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Podwieczorek w Muzeum. więcej
Wtorek 27 marca 2018
Lekcje muzealne w Muzeum PRL-u Muzeum PRL-u przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

więcej
Poniedziałek 26 marca 2018
W jedną stronę. Marzec ‘68 - program wydarzeń towarzyszących wystawie Zapraszamy na wydarzenia towarzyszące wystawie "W jedną stronę. Marzec ‘68". więcej
Poniedziałek 10 lipca 2017
Paczka z Ameryki - wydarzenia towarzyszące wystawie Od 21 czerwca 2017 do 10 lutego 2017 roku w Muzeum PRL-u oglądać można wystawę „Paczka z Ameryki”. Towarzyszą jej oprowadzania kuratorskie, warsztaty dla dzieci oraz cykl debat i dyskusji „Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną?”.

więcej
Poniedziałek 10 lipca 2017
Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną? - debaty towarzyszące wystawie Od września w Muzeum PRL-u kontynuowali będziemy cykl „Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną?”, który prowadzi Krzysztof Kloc – doktorant Uniwersytetu Pedagogicznego. więcej
Niedziela 30 października 2016
PoWOJENNA odBUDOWA - wykłady architektoniczne Od dwóch lat Muzeum PRL-u zaprasza wraz z Instytutem Architektury na cykle wykładów poświęconych architekturze i dizajnowi okresu PRL-u. Tematem najnowszego cyklu jest odbudowa i rekonstrukcja miast po II wojnie światowej. Wstęp wolny.
więcej
Niedziela 30 października 2016
Nie tylko PRL - dyskusje Cykl spotkań „Nie tylko PRL”, towarzyszący wystawie „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy? Komunizm(y) w Europie Środkowo-Wschodniej”, pokazuje wybrane aspekty życia społeczeństw Europy Środkowo-Wschodniej pod rządami komunistów. więcej

Strona 1 / 2