DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Muzeum PRL
Edukacja
Piątek 15 września 2017
Lekcje muzealne w Muzeum PRL-u Muzeum PRL-u (w organizacji) przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

więcej
Poniedziałek 10 lipca 2017
Paczka z Ameryki - wydarzenia towarzyszące wystawie Od 21 czerwca 2017 do 10 lutego 2017 roku w Muzeum PRL-u oglądać można wystawę „Paczka z Ameryki”. Towarzyszą jej oprowadzania kuratorskie, warsztaty dla dzieci oraz cykl debat i dyskusji „Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną?”.

więcej
Poniedziałek 10 lipca 2017
Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną? - debaty towarzyszące wystawie Od września w Muzeum PRL-u kontynuowali będziemy cykl „Za żelazną czy niedomkniętą kurtyną?”, który prowadzi Krzysztof Kloc – doktorant Uniwersytetu Pedagogicznego. więcej
Środa 25 stycznia 2017
Podwieczorek w Muzeum - rozmowy o PRL-u Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Podwieczorek w Muzeum. Przed wakacjami będziemy rozmawiali jeszcze o: pamiętnym roku 1989, Dniu Kobiet, modzie, wypoczynku i humorze.
więcej
Niedziela 30 października 2016
PoWOJENNA odBUDOWA - wykłady architektoniczne Od dwóch lat Muzeum PRL-u zaprasza wraz z Instytutem Architektury na cykle wykładów poświęconych architekturze i dizajnowi okresu PRL-u. Tematem najnowszego cyklu jest odbudowa i rekonstrukcja miast po II wojnie światowej. Wstęp wolny.
więcej
Niedziela 30 października 2016
Nie tylko PRL - dyskusje Cykl spotkań „Nie tylko PRL”, towarzyszący wystawie „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy? Komunizm(y) w Europie Środkowo-Wschodniej”, pokazuje wybrane aspekty życia społeczeństw Europy Środkowo-Wschodniej pod rządami komunistów. więcej
Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem
Wtorek 2 grudnia 2014
Rozmowy (nie)kontrolowane: Marek Niedźwiecki, Jacek Fedorowicz i Mariusz Szczygieł w Muzeum PRL-u To były naprawdę wyjątkowe spotkania. W jesiennym cyklu "Rozmowy (nie)kontrolowane" wzięli udział Marek Niedźwiecki, Jacek Fedorowicz i Mariusz Szczygieł.
więcej
Debata „Kiedy skończył się PRL?”
Poniedziałek 15 września 2014
Trudne początki rządu Tadeusza Mazowieckiego Kiedy skończył się PRL? - zastanawialiśmy się w Muzeum PRL-u (w organizacji) w dwa dni po 25. rocznicy zaprzysiężenia rządu Tadeusza Mazowieckiego więcej

Strona 1 / 2